середа, 24 серпня 2022 р.

День незалежності України 2022

 


        Ідеологічна боротьба  Народного Руху України за перебудову стала наслідком  про те, що референдумом і опитуванням в Україні  були легітимізовані щонайменше дві різні форми союзної держави і був зроблений перший крок  до незалежності. 16 липня 1990 року Верховною Радою УРСР прийнята декларація про державний сувернітет України та ухвалено постанову «Про день проголошення незалежності України». В минулому, тобто в 2021 році  Україна святкувала свій ювілей незалежності – 30 років. Це роки проведення парадів на фоні українізації та державності. Армія демонструвала свої досягнення по всіх містах України, скрізь лунали українські національні пісні, які величали Батьківщину,  майоріла символіка Держави. Та це ніяк не  влаштовувало путінський режим.

          Позаду вісім років анексії Криму та частини Донецької та Луганської областей. Вісім років супротиву Української Армії проти московських загарбників. Пів року повномаштабного вторгнення російських військ на територію України. Сьогодні орківська орда зазіхала позбавити всіх досягнень України за 31 рік своєї незалежності. Однак путінський рашизм глибоко помилився. Українські Збройні Сили України дають гідну відсіч окупантам.

          Однак звуки сирен та постійні обстріли з боку рашистських окупантів не змогли завадити вшанувати День незалежності України.

           Після святочного Богослужіння протоієрей отець Олег Фесняк відслужив Молобень  біля могили Січових стрільців та пам’ятника Небесної сотні.  Разом з присутніми вшанували пам'ять полеглих, які боролися за незалежність України та дякували тим, хто героїчно боронить нашу Державу в рядах Збройних Сил України проти окупантів в російсько-українській війні.














Немає коментарів:

Дописати коментар